TMSF Başkanı Uğur’u gezdi

“Şirket dünden daha kuvvetlidir”

13 Mart 2018 - 21:11 0
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-Nazilli Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanı Muhiddin Gülal, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Kayyum atanan Uğur Şirketler Grubunda incelemelerde bulundu. Gülal, şirketin dünden daha güçlü bir şekilde büyüyeceğini vurguladı.
Nazilli’de 15 Temmuz’dan sonra yürütülen FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında yönetimine kayyum atanan Uğur Şirketler Grubu’nu ziyaret eden TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, işletmenin idari ve üretim noktalarında incelemelerde bulundu.
Burada çalışan personelle sohbet eden Başkan Gülal, yetkililerden üretim safhaları hakkında bilgi aldı. Gülal, ilçede bulunan şirkete bağlı fabrikaları gezdi.
“UĞUR MİLLİ BİR SERVET”
Uğur şirketinin milli servet olduğunu vurgulayan Başkan Gülal, “Ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarından biri olan Uğur Şirketler Grubu’nun Nazilli’deki üretim tesislerini ziyaret ettik. Uğur Soğutma Sanayi hem yerel hemde ulusal ölçekte önemli bir tesis. 2520 tane çalışanıyla büyük bir istihdam sağlayan bir kuruluşumuz. Yaklaşık 4 aydır TMSF kayyumuyla yönetiliyor. Biz bu şirketlere artık FETÖ şirketi yada emanet gözüyle bakmıyoruz. Bu şirketlerin her biri milli servet. Dolayısıyla katma değer üretmeye devam edecekler” dedi.
“BUGÜN İTİBARİYLE DÜNDEN DAHA KUVVETLİDİR”
Firmalarda her hangi bir irtifa kaybı olmayacağına dikkat çeken Muhiddin Gülal, “Biz bu firmaları büyütebileceğimiz kadar büyüteceğiz. Uğur Soğutma bugün itibariyle dünden daha kuvvetlidir. Önümüzdeki süreçte bunun yansımalarını hep beraber göreceğiz” şeklinde konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam