TOPUKLU EFE’den İSMAİL EFE’ye şartlı onay!

Nazilli’ye gelerek Atatürk Bulvarı’nda devam eden asfalt yenileme çalışmalarını inceleyen Topuklu Efe, 11 yaşındaki İsmail Efe’ye vitesli bisiklet sözü verdi.

reklam
02 Kasım 2016 0
reklam

dsc_8800

Eşref ÖZBAĞCI/Aydın haber Ajansı-NAZİLLİ-Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ilçede devam eden asfalt yenileme çalışmalarını yerinde incelemek üzere Nazilli’ye geldi. Ziyareti sırasında Atatürk Bulvarı üzerindeki işyerlerini ziyaret eden Topuklu Efe, bir esnafın kahve teklifini kabul ederek sohbet etti. İşyeri önündeki kalabalığı gören 11 yaşındaki İsmail Efe, korumalara çok merak ettiği Topuklu Efe ile görüşmek istediğini söyledi. Teklifi hemen kabul eden Çerçioğlu, 11 yaşındaki İsmail Efe ile uzun süre sohbet etti. İsmail Efe sohbet esnasında Çerçioğlu’ndan vitesli bisiklet istedi. Çerçioğlu ise karne başarısını şart koşarak, tüm derslerin 5 olması halinde vitesli bisiklet hediye edeceği sözünü verdi.

Öte yandan Beşeylül Ortaokulu’nda okuyan 11 yaşındaki İsmail Efe’nin zihinsel engelli ve epilepsi hastası olduğu, bu sebepten dolayı sürekli kontrole gittiği öğrenildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam