Topuklu Efe’ye açık davet!

Nazilli Ticaret Odasının toplam 6 milyon TL’ye mal olan yeni hizmet binasını tanıtan Nuri Arslan, 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle yapımı aksayan otopark alanının tamamlanması için Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’dan yardım beklediklerini söyledi.

reklam
10 Eylül 2016 0
reklam

1234

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, yeni hizmet binasının arkasında bulunan otopark alanının tamamlanması için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı ile Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’tan yardım beklediklerini söyledi.

Toplam 6 milyon TL’ye mal olan ve içinde konferans salonu, eğitim odaları, lokanta, meclis toplantı salonu, arşiv odası, mescit ve hizmet katlarının bulunduğu yeni hizmet binasının tanıtımında konuşan Arslan, ortaya çıkan eserin tüm Nazilli’ye ait olduğunu belirterek şunları söyledi; “Arka tarafta bulunan otopark alanını Nazilli Belediyesi tarafından yapılacaktı ama son zamanlarda olan olay yüzünden biraz gecikti. İnşallah bayramdan sonra gerek Nazilli Belediye Başkanımız olur gerekse Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız olur. Bu sonuçta Nazilli ve çevresine hizmet eden bir kurum. Bizim şahsi kurumumuz değil. Bugün biz varız yarın başka bir arkadaşımız gelecek. Sonuçta onların da bize destek olacağını düşünüyorum.”

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam