Tribün krizinde flaş gelişme!

Nazilli Belediyespor’da eski yöneticilerden Gürdal Yüzügüler’le ilgili yaşanan ‘kombine kart’ krizi, tatlıya bağlandı. Genel Kaptan Hakan Alıcık olayın yanlış anlaşılmadan kaynaklandığı dile getirdi.

reklam
21 Eylül 2016 0
reklam

haber-sablon-nazman

Nazilli Belediyespor’da uzun yıllar yöneticilik yapan Gürdal Yüzügüler’in, sezon başında kulübe katkı sağlamak amacıyla 8 kombine bilet kart almak istemesi bazı yöneticileri rahatsız etmişti.
Bu duruma tepki göstererek satın alma işlemini iptal eden Gürdal Yüzügüler iç sahada oynanan iki karşılaşmayı açık tribünden izledi. Nazilli Manşet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Savaş’ın haberi üzerine açıklama yapan Genel Kaptan Hakan Alıcık, olayın yanlış anlamadan kaynaklandığını söyledi. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısında konuyla ilgili soruyu yanıtlayan Alıcık, “Gürdal Yüzügüler bu camia için önemli insanlardan biridir. Yönetici olduğu ve olmadığı dönemlerde kulübe yaptığı katkılar göz ardı edilemez. Kombine biletle ilgili yaşanan sıkıntı tamamen yanlış anlamadan kaynaklanmaktadır.” dedi.
Gürdal Yüzügüler geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Vip tribününde bana yer yoksa güzelim, fark etmez ben açıkta da giderim” ifadelerini kullanmış ve Yüzügüler’in yaptığı bu paylaşım birçok kişi tarafından beğeni toplamıştı.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam