Tüp patladı, ortalık savaş alanına döndü!

Aydın’ın Söke ilçesinde bir evin mutfağındaki tüp patladı. Korkunç patlama sonrası ortalık savaş alanına döndü. Şans eseri can kaybı olmazken ev sahibi çeşitli yerlerinden yaralandı.

reklam
07 Eylül 2016 0
reklam

SÖKE’DE EVDE TÜP PATLADI, ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Gece saatlerinde açık unutulduğu tahmin edilen ocak gazı, saatlerce evin içinde birikti. Uykuda olan Kemal Öztürkoğlu, sabah kalktığında mutfak ışığın düğmesine basınca şiddetli bir patlama oldu. Patlamanın etkisiyle evin içinde ve dış cephede bulunan kapılar ortalığa saçılırken, evin tüm camları tuzla buz oldu. Hatta evin pencerelerindeki demir korkuluklar dahi yerlerinden fırlarken, patlamanın şiddeti çevredeki evlere de zarar verdi.
Patlama sonrasında Kemal Öztürkoğlu’nun vücudunun çeşitli yerlerinde yanıklar meydana geldiği, üst katta oturan yakınları tarafından Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne götürüldüğü belirtilirken, Kemal Öztürkoğlu’nun daha sonra tedavisi için İzmir’e sevk edildiği ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.
SÖKE’DE EVDE TÜP PATLADI, ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Sabahın erken saatlerinde patlamayla birlikte ortaya çıkan ses mahalle sakinlerinde korkuya neden oldu. Kimi deprem oldu zannetti hemen sokağa fırladı, olay sonrasında büyük şok yaşadı. Patlamanın meydana geldiği evin karşısında bulunan ve mutfak camları kırılan Nermin Demirci ve oğlu İsmail Demirci olayın şoku ile sabaha başladıklarını ifade etti. Bir diğer komşu Zehra Ege ise; “Patlama sesi ile uyandık. Deprem oldu zannettik. Patlama olduğunu öğrenince hemen koştuk. Hepimiz çok korktuk. Çok şükür can kaybı olmadı” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam