Türkiye’yi duygulandırmıştı bakın bu kez ne yaptı ?

Bayram tatiline giderken, bir bahçeden geçtiği sırada o tarlanın kayısı ve eriklerinden canı çeken hamile eşi için meyve toplamış parasını bırakmıştı. Bayram dönüşü bu kez bakın o adam ne yaptı ?

reklam
12 Temmuz 2016 0
reklam
reklam

Duyarlı vatandaş Soner Kaya Bursa’nın İznik ilçesinde, yoldan geçerken aşeren hamile eşi için kopardığı meyvelerin parasını ağaca asmıştı. Durumu anlatan bir not ve 5 lira para bırakan Kaya gönlü rahat etmeyince, bu kez  bahçe sahibini ziyaret ederek helalleşti.

haberici-2Bahçe sahibi Ali Karatekin ve Soner Kaya bir süre sohbet etti. Bir ayrıntı da muhabbet esnasında ortaya çıktı. Soner Kaya hamile eşi için topladıkları meyvaları ağaçlardan değil, yere dökülenlerden topladıklarını söyledi. Bahçe sahibi Karatekin ise Soner Kaya’ya “bıraktığınız parayı çerçeveletim astım “ dedi. Sosyal Medya da tıklanma rekoru kıran haberini hiç görmediğini ve yeğenin kendisini arayarak, “Dayı, haberlere çıkmışız, haberin var mı ?’ dedi, o zaman haberim oldu. Yere düşenlerden aldık. Ağaçta meyveler vardı, eşim gözümüze baktı, canı çekti. O yüzden böyle bir yola başvurduk. Doğacak çocuğumuzun haram yememesi için parayı bırakıp helallik istedik. Çünkü bahçe sahibi yoktu. Şimdi helalleşmek istedim”  dedi.haberici-1

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam