Uç beylerinden Alıcık’a şok

Sadece 28 kişi katıldı…

16 Nisan 2018 - 12:19 0
reklam
reklam

Erdal Savaş / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli’deki 82 mahalle muhtarının davet edildiği “Kuruluş ve Kurtuluşun Topraklarına Nazilli Muhtarlar Ziyareti” gezisine sadece 28 kişinin katılması Haluk Alıcık’ta soğuk duş etkisi yarattı. Her fırsatta ‘uç beylerim’ dediği muhtarların geziye ilgi göstermemesi 2019 yerel seçimlerine gidilen süreçte alıcık’a uyarı şeklinde yorumlandı.

Nazilli Belediyesi tarafından organize edilen, “Kuruluş ve Kurtuluşun Topraklarına Nazilli Muhtarlar Ziyareti” organizasyonuna 82 muhtardan sadece 28’i katıldı. 3 gün 2 gece süren gezide muhtarlar, Kütahya, Bilecik ve Söğüt gibi Osmanlı’nın kuruluşunun temellerinin atıldığı toprakları gezdi.

Ancak bu gezide önemli bir ayrıntı göze çarptı. Nazilli genelinde hizmet veren muhtarlardan sadece 28’inin davete karşılık verip geziye katılması Haluk Alıcık’ın keyfini kaçırdı.

Her fırsatta ‘uç beylerim’ diyerek övdüğü muhtarların geziye ilgi göstermemesi Alıcık’a uyarı olarak yorumlanırken, yaklaşan 2019 yerel seçimlerinde MHP’li başkanı zor günlerin beklediği ifade edildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam