Ucuz pide Nazilli’de

İlçe dışından satışa izin yok…

17 Mayıs 2018 - 15:50 0
reklam

Nazilli halkına Türkiye genelinden ucuza pide sattıklarını söyleyen Nazilli Fırıncılar Esnaf Odası Başkanı Reşat Oflioğlu, “Türkiye genelinde 275 gram pide 2 TL’den satılırken biz 300 gram pideyi 2 TL’den satarak halkımıza ekonomik ve sağlıklı pide yediriyoruz” dedi.

Nazilli halkının Ramazan Ayı’nı kutlayan Nazilli Fırıncılar Esnaf Odası Başkanı Reşat Oflioğlu; “Türkiye genelinde Ramazan Pidesi fiyatları kilo bazında 720 kuruş iken biz 665 kuruşta tutarak 300 gram pideyi 2 TL’den satmaya başladık. Yani 275 gram pide 2 TL iken biz Nazilli’de 300 Gram pideyi 2 TL’den satarak tüketicimizi korumaktayız. Tüm Nazilli halkı 32 fırınımız tarafından çıkartılacak olan sağlıklı, kaliteli, hijyenik Ramazan Pidelerimizi afiyetle ve uygun fiyata yiyebilir.” dedi.
Aydın genelinde ve Nazilli’deki fırıncı esnafıyla gerçekleştirilen istişareler sonucunda pide fiyatlarını belirlediklerini söyleyen Oflioğlu, “İşletmelerimizde Ramazan Ayına en iyi şekilde hazırlanarak Nazilli halkının en iyi şartlarda üretilmiş unlu mamullerinden faydalanmasını sağlamak en büyük amacımız. Konuyla ilgili tüm denetimlerimiz de tamamlanmıştır.” diye konuştu.

İLÇE DIŞINDAN SATIŞA İZİN YOK
Başkan Oflioğlu, kayıt dışı ekmek satışlarına izin vermeyeceklerini de dile getirerek, “Özellikle ilçe dışından gelerek ilçemizde ekmek satanlara göz açtırmayacağız. Odamıza kayıtlı 200 fırının ekmeğine sahip çıkarak kaçak ekmek satışlarına asla izin vermeyeceğiz. Nazilli halkı güvenle ekmeğini ve pidesini yiyebilir” dedi. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort