Uğur’un talihlileri belli oldu!

Nazilli’nin dünya devi markalarından Uğur Soğutma A.Ş. her yıl gelenek haline getirdiği çekiliş kampanyası kapsamında 4 talihliye 2016 model otomobil hediye etti.

reklam
18 Ekim 2016 0
reklam

123

Türkiye’nin ilk derin dondurucusunu üreten Uğur Fabrikası, 30 Eylül 2016’da şirketin genel müdürlük binasında ‘Uğur Kazandırmaya Devam Ediyor’ sloganıyla başlatılan çekilişi gerçekleştirdi. Şirketin genel müdürlük binasında noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişe 4 asil ve 4 yedek talihli belirlendi. Uğur’un Nazilli fabrikasında konuşmasını yapan Finans Direktörü Mehmet Ali Kurşun, ‘’ Her yıl daha iyisini ve daha fazlasını müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Tüm bunlar kampanyalarımıza da yansıyor. Geçmiş yıllarda düzenlediğimiz kampanyalarda şirketimiz yazlık daire, araba, motosiklet ve akıllı telefonlar dağıttı. Bu kampanya döneminde ise 4 adet 2016 model Mercedes A180 otomobili hediye olarak veriyoruz. Bu yıl ki çekilişte talihlilerin Türkiye’nin dört bir yanından olması bizi ayrıca mutlu etti’’ diye belirtti. Pazarlama bölümünün açıklamalarına göre bu yıl rekor katılımla gerçekleştirilen çekilişe 142.389 kupon için giriş yapıldı.

Otomobilleri teslim almaya gelen talihliler olan Cansel Yavuz (Bursa), Emre Koçak(Eskişehir), Kadir Yıldız(Samsun) ve Mehmet Fikri Yıldırım’ı (Erzurum) tebrik eden yetkili, Uğur’u tercihlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek araçların anahtarlarını kendilerine teslim etti.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam