Ünlü iş adamları hastaneye kaldırıldı!

Gözaltına alındıktan sonra götürüldükleri Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğünde rahatsızlanarak akşam saatlerinde hastaneye kaldırılan Ali Takmaklı ve Mehmet Takmaklı, gece 02.00’ye kadar doktor kontrolünde tutuldu. Yapılan müdahalelerin ardından durumlarında iyileşme görülen iş adamları tekrar emniyete götürüldü.

reklam
26 Temmuz 2016 0
reklam

123

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-Türkiye genelinde başlatılan soruşturma kapsamında güvenlik güçleri tarafından evlerine gidilerek gözaltına alınan ünlü işadamları Ali Takmaklı ile Mehmet Takmaklı’nın götürüldükleri Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğünde rahatsızlanarak akşam saatlerinde hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Yakın bir zamanda açık kalp ameliyatı olduğu öğrenilen Ali Takmaklı, rahatsızlığının artması üzerine emniyet müdürlüğüne çağrılan ambulansla Nazilli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bir süre sonra tansiyon rahatsızlığı yaşayan Mehmet Takmaklı’da bir başka ambülansla hastaneye kaldırılıp kontrol altına alındı.

Akşam 19.00 sularında hastaneye getirilen ünlü işadamları, gece 02.00’ye kadar doktor gözetiminde tutuldu.

Yapılan müdahalelerin ardından durumlarında iyileşme görülen Ali ve Mehmet Takmaklı, ambulanslara alınarak yeniden emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Öte yandan, güvenlik güçlerinin sabah saatlerinde Takmaklı kardeşlerin sahibi olduğu Uğur Soğutma firmasının idari bölümünde arama çalışması başlattığı ileri sürüldü.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam