Uzun Çarşı’da sessizlik hakim!

Nazilli’nin en işlek yerlerinden biri olan Uzun çarşı’da hafta sonu sakinliği yaşanıyor. Özellikle hafta sonları kalabalık olan ve ilçe halkının alışveriş yaptığı uzun çarşı Ramazan Ayı’nın ilk haftası sessizliğe büründü. Cumartesi günü iftar vaktini evlerinde beklemeyi tercih eden vatandaşlar sıcakların da bastırmasıyla hafta sonu alışverişini iptal etti.

reklam
11 Haziran 2016 0
reklam

123

Nazilli Uzun çarşı ve ara sokaklardaki esnaflar dahil birçok işletme sahibi hafta sonunda sinek avladı. Ramazan’ın Haziran Ayı’na denk gelmesiyle birlikte oruç tutan birçok vatandaş hafta sonu tatilini evinde geçirmeyi tercih etti. Özellikle cumartesi günleri kalabalık olan ve birçok vatandaşın alışveriş yaptığı uzun çarşıdaki sakinlik esnafların canını sıktı.

12345

Öte yandan bazı vatandaşlar sıcak havayı fırsat bilerek hafta sonu tatilini Nazilli dışında geçirdi.  Bamboo alışveriş merkezinde vakit geçirmeyi ve alışveriş yapmayı tercih eden vatandaşlarda uzun çarşının boş kalmasında etkili oldu. Hal böyle olunca uzun çarşı, Ramazan Ayı’nın ilk haftasını oldukça sakin geçirdi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam