Uzun çarşının pabucu dama atıldı!

Bayrama sayılı günler kala alışveriş telaşıyla dolup taşması beklenen Uzun Çarşı ilgi görmedi. Nazilli’ye alışveriş merkezinin açılmasının ardından bundan en çok etkilenen Uzun Çarşı esnafı oldu. Bayram telaşıyla ailesine hediye almak isteyenlerin tercih ettiği Uzun Çarşı artık sadece gezi alanı.

reklam
30 Haziran 2016 0
reklam

123

Mustafa TÜRKAN/ Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Nazillili vatandaşların alışveriş için AVM’yi tercih etmesi Uzun Çarşı esnafının belini büktü. Bayrama sayılı günler kala dolup taşması beklenen Uzun Çarşı’nın esnafı eski günlerini özlüyor. Uzun Çarşı’nın sinek avladığı vakitlerde Bamboo AVM’de ise deyim yerindeyse alışveriş kuyruğu var.

Uzun Çarşı’da gezinen bir vatandaş, muhabirin ‘Bamboo AVM mi? Uzun Çarşı mı?’ sorusunu ; ‘’Tabi ki Uzun Çarşı burası uzun zamandır Nazillililere hizmet veriyor. Benim babamda esnaftı Uzun Çarşı esnafını bir çırpıda silip atamam. Ama  Bamboo’ya da gitmiyor değilim. Sadece orada ki fiyatlara bakmak için oraya gittim. Gerçekten çok kalabalıktı. İnan iğne atsan yere düşmez. Dayanamadım buraya döndüm.’’ şeklinde cevapladı.

1234

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam