Vali Köşger’e çağrı

Büyükşehir Belediyesi’nin yaptırımlarına direnmeye çalışan Aydınspor 1923’te taraftarlar Vali Yavuz Selim Köşger’den yardım istedi.

12 Ağustos 2018 - 14:20 0
reklam

Mustafa ÇELİK/Manşet Aydın-NAZİLLİ- Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun yaptırımlarından bir türlü kurtulamayan Aydınspor 1923’te taraftarlar Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’den destek istedi. Büyükşehir Belediyesi tarafından suyu kesilen daha sonra iki kez boşaltılması için ihtarname gönderilen tesisler için siyah beyazlı taraftarlar Vali Köşger’in devreye girmesi gerektiğini belirtti.
“BİR TELEFON YETER”
Aydınsporlu taraftarlar sosyal medya üzerinden yaptıkları çağrıda Aydınspor 1923’ün şehrin en büyük marka değerlerinden biri olduğunu belirterek, “Halkın takımının Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından sokağa atılmasına bizler müsaade etmeyeceğiz. Biz takımıza ve yönetimimize inanıyoruz. Sayın Valimiz isterse bir telefon açarak Sayın Özlem Çerçioğlu ile ve kulüp yöneticileri ile bir araya gelir ve sorunun çözümü için ortak karar alınmasını sağlar. Biz binlerce taraftar olarak bunu bekliyoruz. Milletvekilimiz Mustafa Savaş’tan da Spor Bakanlığı’nı devreye sokarak destek bekliyoruz. Bir spor bakanı bir kulübün sokağa atılmasına izin vermeyecektir. ‘Her güç bende’ diyen bu güç yoktur! Valimiz bu yetkiye, en büyük güce devlet adamı olarak fazlasıyla sahiptir. Artık ulusal basında elektriği, suyu kesilen kulüp haberi duymaktan utanıyoruz. Şimdi iki de yabancı oyuncumuz var. Böyle bir olumsuzluk onları da olumsuz etkileyecektir. Sayın Valim siz bir telefonla bu sorunu çözersiniz. Aydınspor taraftarının ve Aydın halkının sizden beklentisi budur. Bu sorunu sizden başkası çözemez” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-