Yapılandırmada son gün yoğunluğu

Kamuya yönelik borçlarını yeniden yapılandırmak ve avantajlardan faydalanmak isteyen vatandaşları son günü kaçırmaması uyarısını yapan Aydın Vergi Dairesi Başkanlığı, gece yarısına kadar mesai yapacaklarını duyurdu

27 Ağustos 2018 - 14:19 0
reklam
reklam

Kıymet SARIYILDIZ/Manşet Aydın-EFELER- Kamuya yönelik borçlarını yeniden yapılandırmak isteyenler gece 23.59’a kadar başvuru yapabilecek. Mesai yaparak halka hizmet verecek olan Aydın Vergi Dairesi, vatandaşların bu avantajdan faydalanmaya çağırdı. Son gün borçlarını yapılandırmak için Aydın Verdi Dairesi Başkanlığına akın edenler uzun kuyruklar oluşturdu.

“YAKLAŞIK OLARAK 95 BİNİ AŞAN KİŞİ FAYDALANDI”
Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu, Aydınlılar için memurların dairelerde mesai yapacağını söyledi. Müsevitoğlu, “7143 sayılı Vergi ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun yürürlüğe girdi. Vatandaşlar gerek peşin, gerekse 6, 9, 12, 18 taksit seçeneklerini seçerek bu kanundan faydalanabilirler. Vatandaşlar ‘www.gib.gov.tr’den de hizmetten faydalanabileceği gibi dairelerden 23.59’a kadar işlem yapabilecek.
Şimdiye kadar yaklaşık olarak 95 bini aşan vatandaşımız bu avantajdan faydalandı” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam