YAPILMAMIŞTI, YİNE YAPILMADI

AK Parti’den 2014 Yerel Seçimlerinde Efeler Belediye Başkan aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Hüseyin Aksu, “Ben o zaman da en iyi adaydım, bu gün de yine en iyi adayım” diyerek 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için de aday adayı oldu. Fakat Hüseyin Aksu yine listede adını bulamadı.

12 Ocak 2019 - 15:26 0
reklam

Aydınlıların merakla beklediği “cumhur” ittifakının belediye başkan adayları belli oldu. Birçok isim aday adayı olmasına rağmen açıklanan listede ismini bulamadı. Listede adını bulamayanlardan biri de ikinci kez Efeler’den aday adaylığını koyan Hüseyin Aksu oldu.
ANAP’lı yıllardaki 8 yıllık Aydın Belediye Başkanlığı’ndan sonra bağımsız aday olarak girdiği 2002 genel seçimlerini kaybederek milletvekilli seçilemeyen Aksu, daha sonra değişik partilerden her seçimde şansını denedi.
CHP’den Aydın Belediye Başkanı adayı olan Hüseyin Aksu 2004 yılında %28 gibi iyi bir oy oranına ulaştı ama başkan olamadı. 2009 yılında da MHP’den Aydın Belediye Başkan adayı olan Aksu, bu kez yüzde 1 ile Özlem Çerçioğlu’na kaybetti.
30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde AK Parti’den Efeler Belediye Başkan aday adayı olan Hüseyin Aksu, partisi tarafından aday gösterilmedi. O yıl partisinden aday yapılmayan Aksu yılmadı ve bu kez 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için Efeler Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını koydu. Hatta o kadar iddialıydı ki; “Ben başkanlık için o zaman da en iyi adaydım, bu günde yine en iyi adayım. Bu sefer kazanmak istiyorlarsa ben aday gösterilmeliyim” demişti gazetelere verdiği demeçlerde.
Hüseyin Aksu yine aday yapılmadı. Aksu, AK Parti’nin bugün açıklanan aday listesinde yine adını bulamadı.  (HABER MERKEZİ)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-