Yapma bunu kaptan

A Milli Takım’ı Fransa’ya taşıyan isimlerin başında gelen Arda Turan, İspanya maçında yaşananlardan sonra şok bir karar aldı. Tribünlerin tepkisine, “Tek suçlu ben miyim? Emeklerim ne çabuk unutuldu ” diyen Arda’nın Milli Takım’ı bırakma kararında ısrarcı olduğu ve takım arkadaşlarına rağmen geri adım atmadığı öğrenildi

reklam
19 Haziran 2016 0
reklam

Avrupa Şampiyonası’na kötü bir başlangıç yapan ve 2’de ‘0’ çeken A Milli Takım’da sular durulmuyor. Alınan kötü sonuçlardan sonra en çok konuşulan isimlerin başında Arda Turan geliyor. İspanya’ya karşı önceki gece alınan farklı yenilginin ardından tribünlerin ıslıkladığı ve büyük tepki gösterdiği Arda’nın maç sonrası ailesi ve yakın çevresiyle görüşerek, Milli Takım’ı bırakma kararı aldığı iddia edildi. Arkadaşlarının, “Sakın böyle bir şey yapma” sözlerine rağmen bu kararından vazgeçmeyen kaptanın, Çek Cumhuriyeti ile salı günü oynanacak olan grubun son maçından sonra açıklama yapması bekleniyor.  Yıldız futbolcunun, yakın çevresinin baskısına rağmen bu kararında ısrarcı olduğu öğrenildi.

0207d3aa-5777-42c3-b0ef-b47ccc7376e7

BUNU HAK EDECEK NE YAPTIM?

Bu arada İspanya maçının ardından soyunma odasına son derece üzgün giren Arda Turan, arkadaşlarına, “Islıklanmayı hak edecek ne yaptım?”, “Tek suçlu ben miyim? Bu takımı şampiyonaya nasıl getirdiğimiz ortada” diye isyan ettiği öğrenildi. Büyük sarsıntı  yaşayan Arda’yı takım arkadaşları destek olarak sakinleştirmeye çalışırken, “Bu tepki sadece sana değil, hepimize yapıldı. Bu sıkıntılı günleri de aşacağız” dedikleri bildirildi.

c96aa006-0eeb-4b02-94a9-c398d09c0883

KAPTAN SUSTU, FOTOĞRAF KONUŞTU!

Bu arada Arda Turan, İspanya karşılaşmasından sonra gece geç saatlerde Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Elleri yukarıya açılmış, sırtı dönük ve Milli Takım formalı bir fotoğraf yayınlayan ay-yıldızlı oyuncunun bu karesi, “Sizi Allah’a havale ediyorum” şeklinde yorumlandı. Arda’nın bu paylaşımı 200 bine yakın beğeni, 20 bine yakın da destek mesajı aldı. Ayrıca Milan’da forma giyen Kevin Prince Boateng ile Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Caner Erkin, Volkan Şen, İlkay Gündoğan, Olcay Şahan ve Şener Özbayraklı da sosyal medyadan Arda’ya destek veren mesajlar yayınladılar.

81999b19-c0d1-4c7b-833a-fde394c466a7

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam