Yaşlı Adam ilk kez konuştu!

İkinci kattan düşen kızı görmesine rağmen yardım etmediği iddia edilen Ahmet Uysal’ın bu hareketi ülke gündemine oturdu. Görüntüleri gören herkesin büyük tepkisini çeken ve sosyal medyada da tepki yorumlarına maruz kalan yaşlı adam, olay sonrası ilk kez konuşarak kendini savundu. Uysal, “Bende dedeyim. Görseydim önce ben hastaneye götürürdüm. Yorumlar beni kahretti”dedi.

reklam
13 Haziran 2016 0
reklam

123

Samsun’un Terme İlçesinde, Tuğba-Tuncay Güler çiftinin 2 yaşındaki kızları Fatıma, geçtiğimiz Çarşamba günü 2. Kattaki evlerinin balkonundan aşağıya düştü. Önce arabanın üstüne oradan yere düşen küçük kızın düşme sesini duyarak arkasına dönüp bakan sonrasında ise onun yardımına koşmayarak yoluna devam eden 70 yaşındaki Ahmet Uysal, kameralara yansıyan görüntüsünün sosyal medyada paylaşılması üzerine büyük tepki aldı. Küçük kızın mucize eseri hafifi yaralı kurtulduğu olay sonrası Uysal, hakkında sosyal medyada ağır tepkiler de yapıldı.

‘BÖYLE VİCDANSIZLIK OLUR MU?’

Günlerdir konuşulan ve “Bu Nasıl İnsanlık” yorumları yapılan yaşlı adam ilk kez konuşarak kendini savundu.3 torun sahibi Ahmet Uysal, olay günü telefon faturasını ödedikten sonra yürüyerek eve doğru gittiğini belirterek,  ” Arkamdan bir ses geldi. Dönüp baktım ama bir şey görmedim. Düştüğünü görsem önce ben hastaneye götürürdüm. Böyle vicdansızlık olur mu? Benim de 3 tane torunum var. Onları gözüm gibi koruyup kolluyorum. Yemin ederim ki çocuğu görmedim” diye konuştu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam