Yaşlılara gençlik aşısı

Nazilli Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, Sümer Park’ta bulunan Alzheimer Merkezi’nde düzenledikleri eğlenceyle hasta bireylere keyif dolu anlar yaşattı.

14 Mayıs 2018 - 18:48 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın- NAZİLLİ- Nazilli Sosyal Bilimler Lisesi Müzik Grubu, Alzheimer Merkezi’nde hasta bireylere eğlence düzenledi. Öğrenciler, sevgi ve saygılarının nişanesi olarak yaşlılara çiçek verirken kadınların Anneler Günü’nü de kutlamayı unutmadı. Öğrenciler, hastalarla canlı müzik eşliğinde dans ederek onlara keyifli anlar yaşattı. Programa katılan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, yaşlı bireylerle Ankara havası oynadı.

“ÇOCUKLARIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN”

Yaşlıların mutluluğu sağlayan gençlere teşekkür eden Başkan Alıcık, “Belediye başkanlığım döneminde yaptığım için onur duyduğum iki şey var bir tanesi huzur evi bir tanesi Alzheimer bakım merkezi. Burası Türkiye’de model olmuş bir proje. Bu yaşlılarımızın mutluluğunu sağlayanlardan Allah razı olsun. Bu öğrencilerimizi yetiştiren öğretmenlerimize de çok teşekkür ediyorum. Bu duyarlılık çok önemli. Bugün bu çocuklar hayatlarının son dönemini yaşayan yaşlılarımızın yanında olarak onlara verdikleri değeri gösterdiler” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam