Yavuz faturayı üstlendi

Nazilli Belediyespor teknik direktörü Ahmet Yavuz, Badırmaspor mağlubiyetinin ardından kötü sonucun sorumlusunun kendisinin olduğunu söyledi. Yavuz, istifa söylentilerine de “istenmiyorsam giderim” diyerek cevap verdi.

26 Mart 2018 - 16:11 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın- NAZİLLİ- Bandırmaspor’a kendi evinde 3-0 yenilerek yeniden ateş hattına gerileyen Nazilli Belediyespor’da teknik direktör Ahmet Yavuz, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Alınan sonucun sorumlusunun kendisi olduğunu ifade eden Yavuz, “İlk 30 dakika girdiğimiz 5 net pozisyonu değerlendiremedik. Bunlar kırılma noktalarıydı ve biz fırsatları golle sonuçlandıramadık. Mağlubiyetin bir sorumlusu varsa oda benim” diyerek yükü üstlendi.

ALİ SAY’A SAHİP ÇIKTI

Ali Say’ın gösterdiği vasat performansı değerlendiren 47 yaşındaki teknik adam, “Ali formayı 2 haftadır ortaya koyduğu çabayla hak etmişti. Hatta İlter yerine ona ilk 11’de şans verecektik ama hamle yapmak istedik. Oyuncularımın hatasını ben üstleniyorum” diyerek öğrencisine sahip çıktı.

BANDIRMALILAR ANLAMSIZ BİR PSİKOLOJİDE

Bandırmasporlu futbolcuların anlamsız bir psikolojide olduğunu dile getiren Ahmet Yavuz, “Daha önce iki takım arasında bir şey yaşanmış mı bilemiyorum ama çok farklı bir düşünce yapısıyla maça çıktılar. Evlerinde oynadıkları maçlarda bile bunu yapmıyorlar” ifadelerini kullandı.

İSTİFA BEKLENTİLERİNE YANIT

Yavuz, sonuna kadar bu takımı ligde tutmak için çaba göstereceğini belirterek istifa söylentilerine yanıt verdi. Deneyimli teknik adam, “Eğer gitmemi istiyorlarsa 1 dakika bile durmam. Alacağım 3 kuruşu da bırakır giderim. Kamuoyu araştırması yapın başarısızsam ve gitmem katkı sağlayacaksa elimden geleni yaparım” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam