Yavuz Ortakçı’ya yüklendi!

Derbide yaşanan olayların ardından Nazilli Belediyespor teknik direktörü Ahmet Yavuz açtı ağzını yumdu gözünü. Yaşanan arbedede nasibini alan Yavuz, Aydınspor 1923 çalıştırıcısı Ergun Ortakçı’ya yüklendi. Genç çalıştırıcı, “Ortakçı oyuncularına sahip çıkmalıydı” dedi.

14 Ağustos 2018 - 14:53 0
reklam

Mustafa ÇELİK/Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Belediyespor teknik direktörü Ahmet Yavuz, yarıda kalan derbide yaşanan olayları değerlendirdi. Aydınspor 1923 teknik heyet ve futbolcularının ortamı gerdiğini belirten Yavuz, Ergun Ortakçı’ya yüklendi.

NİYETLERİ BELLİYDİ

Oyuncularını frenlemediği için Ortakçı’yı eleştiren Yavuz, “Bizim niyetimiz belli onların niyeti belli. Ama onlara yakıştıramadım. Hocalarına hiç yakıştıramadım. Ben orada futbolcuları ayırmaya gidiyorum oyuncularıma sahip çıkıyorum. O da sahip çıksın takımına, geri çeksin futbolcularını. Gerek varmı bu şehrin iki güzide takımı böylemi anılması gerekiyordu?” ifadelerini kullandı.

“HER ŞEYİ BERBAT ETTİLER”

Yaşanan olayların büyük tatsızlık olduğunu ifade eden Yavuz, “Burada spor yapıyoruz. Çıkalım aslan gibi topumuzu oynayalım. 20 yaşında çocuklar birbirlerine saldırıyor. Böyle şeylere gerek yok. Bütün her şeyi berbat ettiler” dedi.

“DAHA DA KENETLENDİK”

Kavganın takımı ateşlediğine dikkat çeken Yavuz,”Ben oyuncularımın mücadelesinden memnunum. Oynanan oyunu gördük ikinci yarıda. Ben çarpışan  savaşan bir takımımız olacak dedim ve bu hedef doğrultuısunda ilerliyoruz. Yaşanan olay takımı birbirine daha da kenetledi. İnşallah hayır getirecektir” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-