Yavuz’dan 100 bin TL’lik indirim

Nazilli Belediyespor teknik direktörü Ahmet Yavuz, 4 yardımcısı ile birlikte 450 bin TL’ye yakın alacağında 100 bin TL indirime gitti. Kulübün menfaatlerini göz önünde bulundurduğunu ifade eden Yavuz, “Adımı paracıya çıkardılar ama tüm futbolcular federasyona verirken ben vermedim” dedi.

10 Haziran 2019 - 17:27 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Belediyespor ile sözleşmesi iki yıl daha devam eden ancak kulüpte kalmak istemeyen teknik direktör Ahmet Yavuz’un durumu netlik kazandı. 4 yardımcısıyla birlikte 250 bini peşinat olmak üzere toplamda 450 bin TL alacağı bulunan Yavuz’un kulübün menfaatlerini düşünerek 100 bin TL indirime gideceği öğrenildi. Önümüzdeki günlerde yönetimle bir araya gelecek deneyimli çalıştırıcının federasyona başvurmadan yönetimle karşılıklı olarak anlaşıp takımdan iyi bir şekilde ayrılmak istediği belirtildi.

YARDIMCILARIMLA BİRLİKTE ALACAĞIM ÜCRETLER
Alacakları için federasyona başvurmadığını ısrarla söyleyen Ahmet Yavuz, “Benim adımı paracıya çıkardılar. Ama ben Nazilli’de aylarca para almadan görev yaptım. Peşinatın yüzde 50’si yardımcılarımın geri kalan kısmı benim. Peşinatı 250 binden 175 bine düşürdüm. 150 bin TL ise 4 yardımcımla benim toplam alacağım rakam. Yani söylenen bu paraların hepsini ben almıyorum” dedi.

ÇALIŞMADIĞIM GÜNÜN PARASINI ALMAM
Çalışmadığı günlerin maaşını almayacağını ifade eden Yavuz, “Federasyona versem bu rakamları almaz mıydım? Ama ben bunu yapmadım, yapmayacağım da. Tüm futbolcular federasyona verdi ben vermedim. Ben hak etmediğim parayı asla almam. İleriye dönük ücretlerini alacak diye bir söylenti çıkarmışlar. Ben ailemin rızkının peşindeyim. 1 aydır çalışmıyorum o maaşımı da istemiyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞARISIZ DEĞİLDİM
Nazilli’den iyi bir şekilde ayrılmak istediğinin altını çizen tecrübeli antrenör, “Bana başarısız deniliyor ancak düştü gözüyle bakılan bir takıma geldim. Bu sezon bakıldığında 7 sezonda en az gol yiyen takım benim takımım. Avrupa liglerinde yenilmezlik rekoru kırdık. Allah nasip etmedi şampiyon olamadık ama bunlar göz ardı edilemez” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-