Yeni doğan bebekler yararına kermes

Adnan Menderes Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, yeni doğan ve prematüre bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için kermes düzenledi.

15 Mayıs 2018 - 12:41 0
reklam
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın- EFELER-  Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi çalışanları ve öğrencileri yeni doğan bebekler için kermes düzenledi. Hastane bahçesinde düzenlenen kermese vatandaşlar ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

BEBEKLER YARARINA KERMES

Kermes sorumlusu Yenidoğan Bakım Ünitesi Sorumlu Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Münevver Kaynak Türkmen, kermesin hem bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak hem de dayanışmayı arttırmak için düzenlediklerini söyledi.
Türkmen, etkinlik hakkında şunları kaydetti: “Kermesi yeni doğan bebeklerin ihtiyacını karşılamak için düzenledik. Buradan topladığımız gelirlerle prematüre bebeklerin ihtiyaçları karşılanacak. Ayrıca birbirimizle dayanışma içinde olmak için de böyle bir etkinlik düzenledik.
Bölümde çalışan hemşiremiz, personelimiz, çocuk sağlığı ve hastalıkları kliniğindeki öğretim görevlileri ve yeni doğan gönülleri yiyecek, içecek ve el yapımı kıyafetleri hazırladılar. Verilen destek ve gösterilen İlgiden dolayı herkese teşekkür ederiz” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam