Yeni Yönetimden Zeytin Dalı

Nazilli Belediyespor Yönetim Kurulu, basın mensuplarıyla bir araya geldiği sabah kahvaltısında, beyaz karanfil ve zeytin dalı dağıtarak yeni bir dönemin başladığı mesajını verdi. Toplantıda siyah beyazlı camianın kenetlenmesi gerektiği vurgulanırken, şampiyonluk sözü verildi.

reklam
25 Mayıs 2016 0
reklam
reklam

Eşref ÖZBAĞCI/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Nazilli Belediyespor Yönetim Kurulu, basın mensupları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Kulüp Başkanı Murat Kaplan ile Basın Sözcüsü Özgen Türker, basın mensuplarına beyaz karanfil ve zeytin dalı dağıttı.

12345

 

Kulüp Onursal Başkanı Haluk Alıcık’ın da hazır bulunduğu kahvaltıya, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Cüneyt Biçer ve yardımcıları katıldı.

BASINLA İLİŞKİLER GÜÇLENDİRİLİYOR

Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Murat Kaplan, kahvaltıdan sonra yaptığı kısa konuşmada yeni bir yapılanmanın işaretlerini verirken daha kurumsal bir iletişim stratejisinin de ilk örneğini sergiledi.
Bundan sonra takım ve kulüp hakkında yapılacak açıklamaların basın sözcüsü tarafından iletileceğini kaydeden Murat Kaplan’dan sonra söz alan Özgen Türker, geçmiş sezonlarda yaşanan sıkıntıları en aza indirmek için kolları sıvadıklarını kaydederek şunları söyledi;

123

“Yeni yapılan tesisimizle birlikte kulübümüzün kurumsal yapılanmasının tamamlanmasını istiyoruz. Nazilli Belediyespor’un kurumsal anlamda bir web sitesi yok, bir sosyal medya hesabı yok. Bu zamana kadar bazı arkadaşlarımızın gayretiyle bu işleri yürüttük. Artık bunların hepsini oluşturacağız. Basın mensuplarımızı en iyi şekilde bilgilendirmek için bir WhatsApp grubu kurduk. Her türlü bilgiyi, hafta içinde yapılan antrenmanların kısa videolarını ve maç görüntülerini siz değerli basın mensuplarıyla paylaşacağız. Basın mensuplarımız için her hafta Salı günü, hocamızın ve bir futbolcumuzun katılacağı toplantılar düzenleyeceğiz. Nazilli Belediyespor Nazilli’nin en önemli markasıdır. Bu markayı camiamızın 50. yılında hep birlikte en iyi yerlere taşıyacağız.”

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam