Yenipazar’da devlet şefkati!

Yenipazar Kaymakamlığı tarafından başlatılan “Benim Arkadaşım” projesi çocukları ve ailelerini mutlu etmeye devam ediyor. “Benim Arkadaşım Projesi”nin sekizinci ziyareti gerçekleşti.

reklam
26 Eylül 2016 0
reklam

Hüseyin KUYUCAKLIOĞLU-Aydın Haber Ajansı/YENİPAZAR- Yenipazar Kaymakamı Ercan Erkol’un başkanlığında yetim ve öksüzlerle ilgili yürütülen ‘BENİM ARKADAŞIM’ projesinin sekizinci ziyareti gerçekleştirildi.

123
Yenipazar Kaymakamı Ercan Erkol başkanlığında, ilçede bulunan öksüz ve yetim çocuklara yönelik yapılan ‘Benim Arkadaşım’ projesi ile ilgili olarak, ilçedeki öksüz ve yetim çocukların devlet şefkatini göstermek ve onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek amacıyla sekizinci ziyaretini Hükümet Mahallesinde gerçekleştirdi.
Ece Saygılı ve ailesine ziyarette bulunan Kaymakam Erkol, devletin her zaman ve her daim yanlarında olduğunu ve yalnız olmadıklarını belirtti. Daha sonra proje kapsamında bisiklet, kırtasiye malzemesine, giyecek ihtiyacına kadar çocuğun isteklerini yerine getiren proje ekibi bunları Saygılı ailesine takdim etti. Aileye devletimizin tüm kurumlarının kapılarının açık olduğunu söyleyen Kaymakam Erkol, her türlü problemlerinde tüm kurumların hızlı çözüm üretmek için gerekli gayreti göstereceklerini ifade etti.
Ziyarete; İlçe Kaymakamı Ercan Erkol, İlçe Emniyet Amiri Ayhan Camcı, İlçe Yazı İşleri Müdürü Ayfer Güngör, İlçe Müftüsü Şevket Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayşe Acar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Serap Karayer, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. Nejdet Kırkık, İlçe Devlet Hastanesi Müdürü Seyfettin Arvas ve diğer görevliler katıldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam