“Yenipazar’ı mutlaka alacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekilli Süleyman Bülbül, “Biz Aydın genelinde elimizde bulunan yerel yönetimlere sahip çıkacağız; kaybettiğimiz yerleri alacağız. Örneğin Yenipazar’ı mutlaka alacağız” dedi.

10 Eylül 2018 - 12:56 0
reklam

Hüseyin KUYUCAKLIOĞLU/Manşet Aydın-YENİPAZAR- CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, ziyaretlerine Yenipazar’da devam etti. İlçe parti binasında konuşma yapan Milletvekili Bülbül, yerel seçimlerden bahsetti. Umutlarının hep yüksek olduğunu belirten CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Yenipazar’ı da geri alacaklarını dile getirdi.

HEP BİRLİKTE OLACAĞIZ
Cumhuriyet Halk Partisi yerel seçimlerde başarılı sonuçlar almış bir partidir diyen Süleyman Bülbül, “Biz Aydın genelinde elimizde bulunan yerel yönetimlere sahip çıkacağız; kaybettiğimiz yerleri alacağız. Örneğin Yenipazar’ı mutlaka alacağız. Buradaki çalışmalarımızı arttıracağız. Umudumuz yüksek. Geriye dönmeden birlik olarak bu seçimlere hazırlanacağız. CHP’de denizler hep dalgalıdır. Umutlarımızı hiçbir zaman kenara koymayacağız. Umutları hep yeşerteceğiz. Kurumsal bir yapıdır CHP. Hep birlikte olacağız.” şeklinde konuştu.

ÖRGÜT TEYAMÜL YAPACAK
Aday belirleme konusunda izlenecek yolları aktaran Bülbül, “İlçelerimizde tek aday adayı durumu varsa eğer o isim adaylığını açıklayarak çalışmalarına başlayacak. Yenipazar’da ise birden fazla aday adaylarımız için süreç devam edecek. Bizler de aday belirleme olarak anketler yapılıyor. Örgüt kendi arasında teyamül yapacak.” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-