“Yeter hocam yeter” dedim!

Bir Anadolu Meslek lisesinde, öğrenci A.Y. müdür yardımcısı S.A.’nın kendisini sürekli odasına çağırarak cinsel içerikli konuşmalar yaptığnı, fiziksel temas kurduğunu iddia etti. Öğrenci. A.Y. “Devam edince, ‘yeter hocam yeter’ dedim. Beni babama ve öğrencilere kötülemiş. İçine kapanık bir öğrenci oldum” şeklinde ifade verdi.

reklam
15 Temmuz 2016 0
reklam
reklam

123

Bağcılar’da bir lisenin müdür yardımcısı olan S.A.’nın, 5 erkek öğrencisine, “Basit cinsel saldırı” ve “Çocuğun cinsel istismarı” suçlarından 125 yıla kadar hapis cezası istemiyle tutuklu yargılandığı davaya başlandı. Okul müdürü ve rehber öğretmeninin yönlendirmesi ile bu davanın açıldığını öne süren S.A., ilk duruşmada öğrencilerini çocukları kadar sevdiğini belirterek, “Hatta bazen daha fazla seviyorum. Suçlamaların tümünü reddediyorum” dedi. Mağdurlardan A.Y., sanık S.A.’nın kendisini odasına çağırdığını, cinsel içerikli konuşmalar yaptığını, vücuduna dokunduğunu belirterek, “Devam edince, ‘yeter hocam yeter’ dedim. Beni babama ve öğrencilere kötülemiş. İçine kapanık bir öğrenci oldum” şeklinde ifade verdi.

Bakırköy 12. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın ilk duruşmasına, soruşturma kapsamında 30 Mart 2016 tarihinde tutuklanan müdür yardımcısı S.A. (49) ve avukatı ile mağdur öğrenciler S.O., A.Y., M.O. ile mağdurların aileleri katıldılar.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam