Yılanlar şehir merkezine indi!

Dev yılanlar şehre indi. Kocaeli’nin Kartepe İlçesi’nde havaların ısınması ile yuvalarından çıkan yılanlar ev ve iş yerlerine dadandı. Yılanları gören vatandaşların büyük korku yaşadı.

reklam
13 Haziran 2016 0
reklam
reklam

123

Ev ve iş yerlerine giren yılanlar halka korku dolu anlar yaşatıyor. Kartepe ilçesi Emekevler Mahallesi’nde marangozluk yapan İsmail Şenyuva, yeşil alandan iş yerine girmeye çalışan yılanı görünce hemen itfaiye ekiplerine haber verdi. Yaklaşık 1.5 metre boyundaki yılanı gören vatandaşlar panik yaşarken, olay yerine gelen itfaiye ekibi iş yerinin önünde bulunan yılanı, yılan sopası yardımıyla alarak bir poşete koydu ve tekrar doğaya bırakmak üzere götürdü.

 

YILANI KÜREKLE KESEREK ÖLDÜRDÜ

İzmit ilçesinde de benzer bir olay yaşandı. Yenidoğan Mahallesi Yıldız Sokak üzerinde ikamet eden Servet Canlı, evinin yan tarafında bulunan yeşillik alandan gelen ve  eve girmeye çalışan yılanı görünce itfaiyeye haber verdi.

1234

Dar sokaklar ve kapalı yollar nedeniyle itfaiyenin geç kalınca Canlı, yılana kendi müdahale etmek zorunda kaldı.  Canlı, evine girmeye çalışan yılanı kürekle başını keserek öldürdü. Olayın yaşandığı sokağa gelen itfaiye ekipleri yılanın öldüğü yerde inceleme yaptı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam