Yılın öğretmeni Nazilli’den!

30 yıllık meslek hayatı boyunca kendini öğrencilerine adayan Münire öğretmen Aydın il ve ilçe komisyonlarının ve bakanlığın değerlendirmesiyle 2015-2016’da Aydın’da yılın öğretmeni seçildi

reklam
24 Kasım 2016 1
reklam

Nazilli Anadolu Lisesi’nde görev yapan ve başarılı çalışmalarıyla ön plana çıkan tarih öğretmeni Münire Işık, yapılan değerlendirmeler sonucu yılın öğretmeni seçildi.
123

Nazilli Anadolu Lisesi Müdürü Hanife Güney konuyla ilgili, “Ders içi çalışmalarının yanı sıra okul içinde ve okul dışındaki çalışma ve gayreti dikkati dikkatlerden kaçmadı. Önemli tarihi olayları gündeme getirmek, tanıtmak, anlatmak adına stantlar açarak herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Başarılı ve farkındalık yaratan çalışmalarıyla Aydın da yılın öğretmeni seçilen okulumuz tarih öğretmeni Münire Işık’ı Ankaray’a uğurlamadan önce Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan Koçyiğit makamında kabul ederek kutladı. Nazilli Anadolu Lisesi ailesi olarak öğretmenimizi kutluyor ve onunla gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Aydın’da yılın öğretmeni seçilen Münire Işık’ın yaptığı bazı çalışmalar; 22 Aralık 2015 “Sarıkamış Köşesi” İzmir’in işgali standı, hocalı katliamı, Çanakkale Ertuğrul 1890, Küt-ül Amare standları hazırlayarak okulda ve belediye meydanında halka sundu. Bu çalışmalarını ilçe ve il değerlendirme komisyonları uygun bulup bakanlığa teklif etti. Bakanlıkta yapılan değerlendirmede Aydın’da yılın öğretmeni seçildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Hafize

tarihten beslenmek güzel de hayatımız tarih de uzaya ne zaman gideceğiz de.dede ben uzaya çıkamıyorum,

reklam

reklam