Yunanistan’a kaçış hazırlığı yapıyordu!

15 Temmuz darbe girişiminin ardından açığa alınan ve hakkında gözaltı kararı verilen Danıştay 12. Daire üyesi İbrahim Günenç, Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı Mahallesinde saklandığı yazlıkta yakalandı. Günenç’in saklandığı yazlıkta yapılan aramada, 3 farklı numara bulunan cep telefonu ele geçirildi.

reklam
29 Temmuz 2016 0
reklam

123
15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve Paralel Devlet Yapılanması (PDY) soruşturmasında açığa alınan ve hakkında gözaltı kararı verilen Danıştay 12. Daire üyesi İbrahim Günenç, Kuşadası’nda yakalandı.

Bir ihbar üzerine harekete geçen Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) ekipleri, Günenç’i Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı’da saklandığı bir yazlık evde ele geçirdi.

Gözaltına alınıp KOM Büro Amirliği’ne götürülen İbrahim Günenç’in buradaki sorgusunun ardından Ankara’ya sevk edileceği öğrenildi.

Bu arada, Kuşadası Emniyet Müdürlüğü KOM ekipleri, İbrahim Günenç’in saklandığı yazlık evde yapılan aramada ele geçirilen 3 adet tablet bilgisayar ve 3 adet değişik numaralar bulunan cep telefonlarına da el koydu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam