Yürüyen Merdivene Sıkışınca Olanlar Oldu…

Malezya’da korkunç bir kaza yaşandı. Bir marketin yürüyen merdivenine oturan çocuğun pantolonu cihaza sıkıştı. Kazada küçük çocuğun cinsel organı koptu.

reklam
09 Haziran 2016 0
reklam
reklam

578155a5-9305-41d7-88e1-3b96a049a334Malezya’nın batısında bir markette yaşanan olayda, yürüyen merdivenlere oturan üç yaşındaki çocuk pantolonunu merdivenlere kaptırdı.  Acı içinde bağırmaya başlayan çocuğun cinsel organının baş kısmının koptuğu belirlendi. Adı açıklanmayan çocuğu sıkıştığı yerden kurtarmak için görevliler hemen yürüyen merdiveni durdurdu,  yarım saatlik uğraş sonucu kurtarıldı.

 

GÖRGÜ TANIĞI ACİL DURDURMA BUTONUNA BASTI

Bir görgü tanığının, çocuğun sıkıştığını fark etmesi ile facianın eşiğinden dönüldü. Acil durdurma düğmesine basan tanık, yürüyen merdiveni durdurdu. Ne yazık ki bu çaba yeterli olmadı küçük çocuğun cinsel organı çoktan sıkışarak hasar görmüştü. Kurtarma görevlilerinin sözcüsü Nasir Wahab, “Yürüyen merdivenin tepesine ulaşıldığında talihsiz kaza yaşanmış. Yürüyen merdivenin hemen başında çocuğun önce pantolonu daha sonra da cinsel organının üst kısmı sıkışmış. Ufaklığı kurtarmak için merdiven panellerini levye ile kaldırdık.” Dedi.

 

ÇOCUKLARI YÜRÜYEN MERDİVENE OTURTMAYIN

Kazazede çocuk Taiping Hastanesi’ne kaldırıldı. Küçük çocuğun sağlık durumu hakkında bilgi verilmezken, Sözcü Wahab, ebeveynlerin yürüyen merdivende çocuklarını mutlaka gözetim altında tutmalarını, hareketli merdiven panellerine oturmalarına asla izin vermemelerini söyledi.

f259a741-c33d-48a6-af69-fbcc6fe0bcf5

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam