“Zaman ve mekan kısıtlaması kaldırılsın”

Şehit ve gazi ailelerinin nikah işlemlerinde yapılan düzenleme ile zaman ve mekan kısıtlaması getirildiğini savunan AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, alınan kararı eleştirdi.

11 Haziran 2019 - 15:48 0
reklam

Kıymet Sarıyıldız/Manşet Aydın-EFELER Efeler Belediyesi’nin Mayıs ayı meclis toplantısında alınan karar ile “Gazi ve engelliler ile şehit,gazi ve engellilerin eş ve çocuklarından bu tarifedeki ücretler alınmaz” ibaresi “Gazi, engelli ile şehit, gazi engellinin eş ve çocuklarının mesai saatleri içinde nikah salonunda kıyılacak nikahlardan bu tarifedeki ücretler alınmaz” şeklinde değiştirilmişti.

Bu karara AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı’dan tepki geldi. Değişikliği üzülerek öğrendiklerini ifade eden Gülaştı, “Türk toplumumuzun en büyük ahlaki ve sosyal değerlerimizden olan gazi ve engellilere şehit, gazi ve engelli eş ve çocuklarına ‘’mesai saatleri ve nikah salonu ‘’kısıtlaması Efeler’e yakışmayacağını düşünerek sürekli düzenlemenin yeniden yapılmasını ve zaman ve mekan kısıtlamasının ortadan kaldırılarak önceki haliyle hizmetin devam etmesini talep ediyoruz” dedi.

 

Manşet Aydın – Şehit ve gazi ailelerinin nikah…

Şehit ve gazi ailelerinin nikah işlemlerinde yapılan düzenleme ile zaman ve mekan kısıtlaması getirildiğini savunan AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay…

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-