Cinayet Zanlısı Tutuklandı!

Nazilli’de düzenlenen deve güreşlerinin son saatlerinde ağız dalaşıyla başlayıp 1 kişinin ölümü bir kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan kavgada cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan M.K. çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

20 Şubat 2017 - 18:33 0
reklam

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-Aydın’ın Nazilli ilçesinde düzenlenen deve güreşlerinde çıkan tartışmada bıçaklanarak hayatını kaybeden Bahri Onhan’ın (30) katil zanlısı olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan M.K.’nın emniyetteki sorgusunun ardından çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konulduğu öğrenildi.

Dün saat 17.30 sularında deve güreşini izlerken başlayan sözlü tartışmada birbirlerinin üzerlerine yürüdükleri ileri sürülen Bahri Onhan ile M.K. arasında çıkan kavga cinayetle sonuçlanmıştı.

Kalbinden ve karaciğerinden bıçaklanan 30 yaşındaki berber ustası Bahri Onhan, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Nazilli Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Güvenlik güçlerinin yaptığı incelemede olaya karıştığı iddia edilen şahıslar A.T. ve M.K. gözaltına alınarak emniyete götürülmüştü.

Burada yapılan sorguda A.T.’nin olayla ilgisinin bulunmadığı ve serbest bırakıldığı öğrenildi.

Diğer zanlı M.K’nın ise Nazilli Adliyesinde çıkarıltıldığı mahkemece tutuklandığı öğrenildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam