10 senedir neredeydin?

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, atıl vaziyette bulunan Nazilli Kültür Merkezi’ne talip olan Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a, “10 senedir neredeydi? Kuyruğu sıkışınca polemik yaratıyor” yanıtını verdi

23 Kasım 2018 - 11:34 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- MANŞET Gazetesi’nin gündeme getirdiği Nazilli Şirinevler Mahallesi’nde atıl vaziyette bulunan Kültür Merkezi binası tartışmaları yeni bir boyut kazandı. AK Parti Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, binaya talip olan Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a sert çıktı. Erim, “Keşke eşyalar götürülmeden önce bize söylenseydi. Biz alabilir ve hep birlikte işletebilirdik. Ama verirlerse alırız” diyerek binaya talip olan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a “10 senedir neredeydiniz. Neden kuyruğu sıkışınca polemik yaratıyor” ifadeleriyle yanıt verdi. MHP İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz’ın “Nazilli Belediyesi olarak talibiz” açıklamalarını da yanıtlayan Erim, “Nazilli Belediyesi 10 senedir onların elinde. Bu zamana kadar neredeydiniz?” dedi.

“GENÇLİK MERKEZİ İÇİN KÜÇÜK”
Sözlerinin yanlış anlaşıldığını ifade eden Bekir Kuvvet Erim, “Orası gençlik merkezi için büyük bir bina. İçerisindeki eşyalar 300 bin TL değerindeydi. Kullanılmayacak eşyalar için neden bu kadar para ödeyelim? Gençlik merkezi için 800 metrekaelik ayrı bir bina yapacağız” şeklinde konuştu. Binanın akıbeti hakkında konuşan Erim, “O bina 1 milyonluk bir şehre hitap edecek şekilde yapılmış. Orayı Kültür Turizm Bakanlığı ile birlikte işleteceğiz. Aydın’ın doğu bölgesine hitap edecek bir kültür merkezi olacak” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam