Akın gücünü Oda’lardan alacak

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, Nazilli’de Esnaf Odası ve Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi

29 Kasım 2018 - 19:59 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-NAZİLLİ MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın Nazilli’de Esnaf Odası ve STK’ların başkanlarıyla bir araya geldi. Akın, başkanların sıkıntılarını dinlerken, seçilmesi durumunda sorunların çözümüne ilişkin gerçekleştireceği projeleri aktardı. MHP Nazilli Teşkilatı, Akın’a doğum günü sürprizi yaptı. 5O yaşına giren Akın’a pasta ikram edildi. Mumları üfleyen Ümmet Akın, pastadan bir dilim keserek eşine ikram etti.
“EKİP ANLAYIŞIYLA ÇALIŞACAĞIZ”
Davete katılan oda başkan ve STK başkanlarına teşekkür eden MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, “Biz konuşmayalım, onlar konuşsunlar dedik. Nazilli’nin sorunlarını paydaşlarımızın bildiği gibi, onlarında duygu, düşüncelerini ve hayallerini dinlemek istedik. Bizim yaptığımız araştırmalarla başkanlarımızın hayalleriyle örtüşüyor. İnşallah ekip anlayışıyla Nazilli’mizi bugünkü durumdan daha iyi yerlere getireceğiz” dedi.
ESNAF SARAYI SÖZÜ VERDİ
Başkan Akın, ilçedeki trafik, otopark ve inşaat sektörünün sorunlarına çözüm aradıklarını bildirdi. MHP’li Akın, oda ve STK başkanlarına seçilmesi durumunda tüm odaların bir arada olduğu ve içerisinde kültür merkezi gibi ortak alanların bulunduğu “Esnaf Sarayı” projesi sözünü verdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam