Akın’dan Alıcık ve Kale’ye müjde

MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin adaylık açıklaması için tarih verdi.

29 Kasım 2018 - 12:40 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Seçim çalışmaları kapsamında Nazilli’de ziyaretlerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın aday gösterilip gösterilmeyeceği tartışmalarına son noktayı koydu. Akın, Genel Merkez’in İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ve Haluk Alıcık’ın adaylıklarını Cuma günü veya önümüzdeki hafta içinde açıklanacağını söyledi.

“PROSEDÜR BÖYLE İŞLİYOR”
Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın yaptığı değerlendirmelerde iki ismin aday gösterilmesi konusunda hiç bir sorunu bulunmadığını belirten Akın, “Mevcut arkadaşlarımızla yola devam edileceği kararı alındı. Bir kaç gün bekliyoruz. Çünkü Genel Merkez’de prosedür böyle işliyor. Önümüzdeki hafta Nazilli ve İncirliova’yı açıklamış oluruz” dedi.

Ümmet Akın, Söke ve Köşk adaylarınında netlik kazandığını ifade ederek ilerleyen günlerde isimlerin açıklanacağını dile getirdi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam