Alıcık projelerini anlattı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Bugün geldiğimiz süreçte bağımsız bir Sümer Üniversitesi sözümüzü aldık. Allah’ın izniyle önümüzdeki süreçte hayata geçecek olan projelerimizden bir tanesi bu.” dedi.

12 Mart 2019 - 13:27 0
reklam
reklam

Başkan Alıcık, seçim çalışmaları kapsamında Yeşilyurt ve Muammer Aksoy Mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Alıcık, birlik ve beraberlik mesajı vererek seçmenlerde destek istedi.

“VATANDAŞLARDAN HEP DESTEK GÖRDÜK”
Yeni dönemde hayata geçecek projelerini anlatan Alıcık, 1 aylık süreçte Yeşülyurt Mahallesi’nde iki açılış yaptıklarını hatırlattı. Halka dokunan projelere imza attıklarını söyleyen Alıcık, vatandaşlardan da hep destek gördüklerini ekledi.

BAĞIMSIZ SÜMER ÜNİVERSİTESİ
“Bugün geldiğimiz süreçte bağımsız bir Sümer Üniversitesi sözümüzü aldık” diyen Alıcık, Mergen Çayı’nın da Dereköy ve Dallıca gibi ıslah edileceğini söyledi. Yaklaşık bin dönümlük alanda hobi bahçeleri, bisiklet yoları, piknik ve spor alanlarının olacağı bir alan inşa edeceklerini ekleyen Alıcık, diğer projelerini şöyle anlattı:

“24 SAATİN 18 SAATİNDE MESAİ YAPIYORUZ”
Bir diğer projemiz ise meydan. Ali Molla ve Beş Eylül’ün olduğu alanda battı çıktılar, parklar ve yeşil alanların olduğu bir merkez yapacağız. Tren yolunun alt geçidine yürüyen merdiven ve asansör yapılacak. Bunun ihalesini de seçimlerden önce yapacağız. Biz 24 saatimizin 17-18 saatinde mesai harcıyoruz. Bunun sonucunda da hep beraber başaracağız. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam