Alıcık’tan mutlusu yok!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın Nazilli’de aday gösterilmeyeceğini iddia ettiği MHP’li Haluk Alıcık, partisinin Antalya’daki yerel seçim kampından mutlu döndü. Alıcık, iddialara “Genel Merkez gereken cevabı verecektir” yanıtını verdi.

26 Kasım 2018 - 14:05 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Milliyetçi Hareket Partisi, yerel seçim hazırlıkları kapsamında Antalya’da hafta sonu kampa girdi. Genel Başkan Devlet Bahçeli, belediye başkanları ve il başkanlarının katıldığı toplantıdan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, mutlu döndü. Aday gösterilip gösterilmeyeceği kamuoyunda tartışılan ve Bahçeli ile arasının kötü olduğu iddialarının gündemi meşgul ettiği Alıcık, Genel Merkez ile arasındaki buzları eritti.

OLUMLU BİR TOPLANTIYDI
Adaylığıyla ilgili soruları yanıtsız bırakan Alıcık’ın Antalya’dan mutlu döndüğü gözlemlendi. Yerel seçim kampına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Alıcık, “Partimizin yerel seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği Antalya kampına katıldık. Seçimle alakalı belediye başkanları ve il başkanlarına iletişim ile ilgili seminerler düzenlendi. Gayet olumlu bir toplantıydı. Umarım hayırlara vesile olur” dedi.

“TARTIŞMALARA GİRMEYECEĞİM”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın bir televizyon programında yaptığı “MHP Nazilli için mevcut belediye başkanını aday göstermeyecek diye biliyorum” şeklindeki açıklamalara da yanıt veren Alıcık, “Bu tartışmalara girmek istemiyorum. Gereken cevabı Genel Merkez’imiz verecektir” ifadelerini kullandı. Öte yandan, Alıcık’ın ilçedeki seçim çalışmalarını hızlandıracağı öğrenildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam