İşte yanıtı

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, istifa etmesi yolunda kendisine baskı yapıldığı iddialarına açıklık getirdi.

Söke'ye sağlık hayrı

Sökeli hayırsever Ayten Özbaş tarafından yaptırılmasına karar verilen Acil Sağlık hizmetleri istasyonu tamamlanarak hizmete başladı.

Hastanede şiddet konferansı

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesinde, Kadına yönelik şiddetle mücadelede farkındalığı artırmak amacıyla konferans düzenlendi.

Söke Pidesi tescillendi

Türk Pantent ve Marka Kurumu tarafından tescili alınan Söke Pidesinin Ticaret Borsasında lansmanı gerçekleştirildi.

Söke'ye piyango vurdu

Büyükşehir Belediye Kanunu ile köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin Kırsal Mahalle statüsüne dönüştürülmesi için Söke Belediye Meclisi'nde ilk...

Söke’de eczane isyanı

Aydın'ın Söke İlçesinde gece saatlerinde nöbetçi eczane bulunamıyor. Vatandaşlar bu duruma acil çözüm bekliyor.

Karanlıkta bisiklet kazası

Aydın'ın Söke ilçesinde bisikletli genç yolun karanlık olması sebebiyle kaldırma takılarak düştü. Vatandaşlar bölgenin ışıklandırılmasını istedi.

Söke ilk peşinde

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Sökespor, hafta sonu oynayacağı Çivril Kıralanspor maçı için hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

Söke'de hüzünlü veda

Kolon kanseri nedeniyle hayatını kaybeden Söke'nin Kemalpaşa mahallesi muhtarı 72 yaşındaki Mehmet Arı, son yolculuğuna uğurlandı.

Söke'de şok uygulama

Söke İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler Söke'nin girişinde şok uygulaması gerçekleştirdi. 60 araç durdurularak incelendi.

SÖKE'Lİ MUHTARIN ÖLÜMÜ ÜZDÜ

Söke'nin Kemalpaşa mahallesi muhtarı 72 yaşındaki Mehmet Arı, hayatını kaybetti.

Yağmur ferahlığı

Son iki aydır bir damla yağışa hasret kalan Söke'de yüzler gülmeye başladı. Yağmurların ilçeye ulaşmasıyla birlikte üreticiler de derin bir nefes aldı...

İş garantili protokol

OSB'deki 13 firma ile protokol imzalayan Söke Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerine yeni haklar kazandırırken okul bittikten sonra öğrencile...

Kızılelma korkusu

Türkiye'nin ilk insansız savaş uçağı Bayraktar Kızılelma'nın pist testinde başarılı olması Yunanistan'ı telaşlandırdı. Atina yönetiminin talebi üzerin...

Çelikez tek aday

İYİ Parti Söke İlçe Teşkilatında kongre heyecanı yaşanıyor. Yeniden aday olan İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, tek listeyle seçime gidiyor.

Muhabir seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir muhabir seçip haber arşivine bakabilirsiniz