“Birileri gibi kendimize yat almadık”

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, belediye tarafından satışı gerçekleşen arazileri dillerine dolayanların İncirliova’da yapılan hizmetlere kör olduğunu belirterek “Birileri gibi buraları satıp kendimize yat kat almadık” dedi.

15 Mart 2019 - 10:09 0
reklam
reklam

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale’den yerel seçim öncesi dikkat çeken bir değerlendirme geldi.

“Birileri belediyeyi yönetmeyi oyun oynamak sanıyor.” diyen Kale, bu işin kanunu ve nizamı olduğunu söyledi. 60 aylık görev süresi boyunca tüm iş ve icraatlarında belediye meclisinin olurunu aldıklarını, kanun ve yasaları göz önünde bulundurduklarını vurgulayan Kale, “Birileri sağda solda, sosyal medya ortamlarında gerçek dışı iftira ve çirkin ithamlarda bulunmaya çalışmaktadır. Bunlarla alakalı gerekli yasal girişimlerimizi yaptık.” dedi. Görev süresi boyunca denetlenebilir bir anlayışla hareket ettiklerini belirten Kale, belediyenin belli aralıklarla ilgili kurum ve kuruluşlarca denetlendiğini hatırlattı.

İncirliova’ya kazandırdıkları projeleri hatırlatan Kale, “Belediyemiz tarafından satışı gerçekleşen arazileri dillerine dolandıranlar İncirliova’da yapılan hizmetlere ise kör olmuşlardır.” diye ekledi. “Birileri gibi buraları satıp kendimize yat kat almadık” ifadesini kullanan Kale şöyle devam etti: Kaldı ki bunu Aydın’da 17 ilçe ve Aydın Büyükşehir Belediyesi de yapmaktadır. Hatta Türkiye’de bunu yapmayan belediye yoktur. Ama, insanlar algı oluşturmak adına yalan iftira ve dedikodularla hareket etmeyi kendilerine yol yapmışlardır. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta bu yalan, iftira ve dedikodu üreten kişi ve kişilere en büyük cevabı halkımız sandıkta verecektir. Onlar, girdikleri kul hakkı ve attıkları iftiranın hesabını önce Cenab-ı Allah’ın huzurunda ve adli kurumların karşısında verecektir.” (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam