Bu sefer kazanacağız

İYİ Parti Sultanhisar İlçe Başkanı Mustafa Ödemiş, Türkiye’nin refahı ve daha huzurlu günler için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

07 Ocak 2019 - 22:14 0
reklam

(HABER MERKEZİ) Atça Mahallesi’ndeki bir Kafede seçim startı veren Başkan Mustafa Ödemiş, yerel seçimden CHP-İYİ Parti ittifakının büyük bir zaferle çıkacağını söyledi. Ödemiş, “Ülkemizin birlik ve beraberliği için çıktığımız bu kutlu yolda ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Yeni arkadaşlarımızla tanışma imkânı bulduk. Partimizde görev alacak arkadaşlarımızın en iyi şekilde çalışacaklarına inanıyorum. İlçemiz için yerel seçim startını bu toplantıda verdik. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin refahı için cesur yürekli üyeler olarak halkımızla yüz yüze çalışmalarımızı başlattık ve ülkemizin daha refah, daha huzurlu, günlere erişmesi için tek yürek, tek bilek, elimizden gelen mücadeleyi milletimiz için vereceğimize kamuoyunun huzurunda söz veriyoruz” diye konuştu. Ödemiş, henüz meclis üyeliğine aday olacak isimlerin belirlenmediğini belirterek CHP-İYİ Parti ittifak kararını beklediklerini söyledi. Ödemiş, “İttifak durumunun tam netleşmemesinden dolayı aday ve meclis üyelerimiz belirlenememiştir. İttifakın alacağı karara göre yol haritamızı çizeceğiz. İlçemize hayırlı uğurlu olsun ”dedi.
YENİ YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELİKLER
Yapılan toplantıda oluşturulan Divan sonucunda ilçe yönetim kurulu asil üyeliklerine Mustafa Ödemiş (Başkan),Fikriye Kansu, Edinan Kırgın, Cihan Esen, Mustafa Sevim, Rasim Büyükbaş, İsmail Ceylan, Mustafa Kara, Şenol Oskay, Hakkı Serhan Demirtaş, Semra Savranoğlu, Nilifer Demirel, Haydar Çulhaoğlu, Tahsin Koca, Mehmet Irmak ve Mustafa Selek getirildi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-