Burs parasını çaldırdı

Nazilli’de üniversite öğrencisi Saltuk Buğra Karahan, içinde 350 TL olan cüzdanını düşürdü. Talihsiz genç, cüzdanını buldu ancak yeni çektiği bursunu hırsıza kaptırdı. Parayı çaldığı iddia edilen kimliği belirsiz şahıs ise güvenlik kameralarına takıldı.

16 Mart 2019 - 10:27 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ikinci sınıf öğrencisi Saltuk Buğra Karahan, Karaçay Mahallesi Otogar çevresinde bulunan bir dükkana tütün almak için gitti. Alışverişi yaptıktan sonra iş yerinden ayrılan Karahan bu sırada cüzdanını düşürdü. Cüzdanının yokluğu fark eden üniversite öğrencisi bir anda paniğe kapıldı.

Otogar çevresinde cüzdanını aramaya koyulan Karahan’ın çabaları sonuçsuz kaldı. Cüzdanı bulan duyarlı bir esnaf, Karahan’a telefonla ulaştı. Buğra Karahan, cüzdanına kavuştu ancak içinde buluna 350 TL parayı göremedi.

PARAYI ALDI CÜZDANI ATTI
Bankadan yeni çektiği burs parasını çaldıran Karahan, çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarını inceledi. Talihsiz genç, yaşlı bir şahsın panikle cüzdanını yere atıp uzaklaştığını tespit etti. Karahan durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis, güvenlik kameralarına takılan kimliği belirsiz şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

“İHTİYAÇLARIMI GİDERECEKTİM”
İhtiyaçlarını gidereceği burs parası çalındığı için üzgün olduğunu belirten Saltuk Buğra Karahan, “İlk defa böyle bir olay başıma geliyor. 500 TL çekmiştim bir kısmını faturalar için harcamıştım kalan parayla da alışveriş yapacaktım ama çalındı. Umarım param geri gelir” dedi.

Burs parasını çaldırdı

Manşet Aydın paylaştı: 16 Mart 2019 Cumartesi

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-