CHP’den geri adım: Yanlışlıkla paylaştım!

CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir’in geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından MHP’ye yönelik yaptığı Cemil İpekçi paylaşımı tepki toplamış, MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Seval Bay da Özdemir’e hayli sert bir yanıt vermişti. Bugün Ayşe Özdemir’den açıklama geldi.

14 Ocak 2019 - 17:05 0
reklam

Kıymet Sarıyıldız/Manşet Aydın-EFELER CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın yankıları sürüyor. Özdemir yaptığı paylaşımda ““Bir karış bıyıkla ortalarda ben MHP’liyim diye gezip AKP’ye oy verenlere söyleyin o bıyıktan Cemil İpekçi’de de var” ifadelerini kullanınca ortalık karışmış, karşılığında MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Seval Bay’dan yanıt gecikmemişti.

“PAYLAŞ TUŞUNA YANLIŞLIKLA BASTIM”

Ayşe Özdemir, sosyal medya hesabından yeni bir yazılı açıklama yaparak yazıyı kendisini yazmadığını, gelen postu okurken yanlışlıkla paylaş tuşuna bastığını söyledi. Özdemir açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Kamuoyunun dikkatine; Dün sayfama gelen postu okurken yanlışlıkla paylaş tuşuna bastığımı fark etmemişim. Fark ettiğimde ise maalesef çok geçti. Hemen kaldırdım gönderiyi. Zira insanları dil, din, ırk, dış görünüş ve cinsiyet olarak ayırmak benim hayat görüşüme zıt düşmektedir ki beni hem iş hayatım hem de siyasi hayatımdan bilenler de aksini iddia edemez.

“BİR KADIN OLARAK BENİ ÜZDÜ”

Paylaşım sonrası gönderilerin altına yapılan yorumların bir kadın olarak kendisini üzdüğünü belirten Özdemir, haddi aşan yorumların yapılması üzerine haberi sildiğini belirtti:

“Gönderinin altına yazılanlar beni bir kadın olarak üzmekle beraber gönderinin altına yapılan çirkin yorumlar ve sayfalarında paylaşarak sildiğim gönderi üzerinden yapılan yorumlar haddini aşmıştır.”

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-