Emekliler müjde bekliyor

Memur-Sen ve Türkiye Emekliler Derneği Kamu Personeli Danışma toplantısında ‘emeklilere de aile yardımı ödensin’ talebini sunmaya hazırlanıyor. Talep onaylanırsa emekliler aylık 344 lira ek gelire sahip olacak.

16 Nisan 2019 - 14:21 0
reklam

Vedat Karaca / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Emekliler Derneği Nazilli Şube Başkanı Faruk Baştepe merakla sonucu beklenen aile yardımı konusu hakkında Manşet Aydın’a konuştu. Baştepe açıklamasında “Aile yardım parası halen çalışan memura verilen bir para. Memur- Sen ve Türkiye Emekliler Derneği olarak verilen bu paranın emekli olduktan sonrada devam etmesini talep ediyoruz. Talebimiz bu ay toplanacak olan Kamu Personeli Danışma toplantısında hükümet temsilcilerine ileteceğiz. Talebimiz kabul edilirse emeklilerimizin maaşına yansıması 344 TL gibi bir rakam olacak” dedi.

“TOKİ ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”
Emekliler Derneği Nazilli Şube Başkanı Faruk Baştepe Nazilli’deki emekli vatandaşlarımızın TOKİ kanalı ile ev sahibi olması için çalışmalarını var güçleriyle sürdürdüklerini söylerken “Bu konuda sayın Milletvekilimiz Bekir Kuvvet Erim Ankara’da elinden gelen çalışmaları yapıyor. Süreç devam ediyor. İnşallah en kısa zamanda Nazilli de TOKİ’ye kavuşacak” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-