“En doğru adaylar çıkacak”

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, adayların henüz netleşmemesi ile ilgili olarak, “Cumhur İttifakı’nı 17 ilçe ve Büyükşehir’de başarılı kılmak için en doğru isimler belirleniyor” diye konuştu.

02 Ocak 2019 - 13:29 2
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın- EFELER- AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, 31 Mart yerel seçiminde adaylarının açıklamasının ardından hızlı bir çalışma içine gireceklerini söyledi. Adaylarının önümüzdeki günlerde açıklanacağını söyleyen Özmen, Seçim Koordinasyon Merkezi ve projelerinin hazır olduğunu ifade etti. Özmen, “Adaylarımızın İzmir’de açıklanacağıyla ilgili bize iletilmiş bir tebligat yok. Bizim Seçim Koordinasyon Merkezimiz (SKM) hazır, kuruldu. Çalışma takvimimiz belirlendi. Adayımızın açıklanmasıyla beraber İnşallah projelerimizle hızlı bir kampanya sürecini başlatıp Aydın’da 31 Mart’ta Cumhur İttifakı olarak 17 ilçede kazanmak için gerekli çalışmayı yapacağız. Çalışmaların uzamasının temelinde Cumhur İttifakının Aydın’ın 17 ilçesinde ve Büyükşehir’de başarılı kılmak için yapılan çalışmalar yatıyor. İki genel merkezin ve iki genel başkanın çalışmalarının temelinde bu yatıyor. İttifakı başarılı kılmak için en doğru adayları çıkartacağız. Mutabakatlarda sona yaklaştı” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Ali Behzat yaşadı

Nazilli ve Kuyucak adaylarınini sabırsızlıkla bekliyoruz. İnşallah kuyucaktata metin devam edilir. Nazilli belli herhalde

Ali Behzat yaşadı

Düzeltme yapıyorum inşallah Metin Ertürk Bey ile devam edilir olacak.

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-