GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTILAR

Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılan aday tanıtım toplantısından sonra vakit kaybetmeden sahalara inen Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adayları, Germencik’te düzenlenen deve güreşlerinde gövde gösterisi yaptı.

13 Ocak 2019 - 16:44 0
reklam

ERDAL SAVAŞ /Manşet Aydın-EFELER Mustafa Savaş ve Ümmet Akın alana birlikte giriş yaptı. AK Parti ve MHP il başkanlarının yanı sıra diğer ilçe belediye başkan adayları da bu organizasyonda yerlerini aldı

AK Parti ve MHP, 31 Martta yapılacak yerel seçimlere giden yolda gövde gösterisi yaptı. Germencik’te düzenlenen deve güreşlerine katılan Mustafa Savaş, yanına Ümmet Akın’ı da alarak alana giriş yaptı. Kalabalığın coşkuyla karşıladığı ikili, vatandaşları selamlayarak kendilerine ayrılan yere geçti.

CUMHUR TAM SAHA

AK Parti ve MHP Aydın İl Başkanları Ömer Özmen ile Burak Pehlivan’ın yanı sıra, Söke Belediye Başkan Adayı Beliğ Azbazdar, İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Buharkent Belediye Başkan Adayı Mehmet Erol, Koçarlı Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan, Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın ve Karacasu Belediye Başkan Adayı Zeki İnal’da Mustafa savaş ve ümmet akın’ı yalnız bırakmadı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-