Gündem transfer

Aldığı istikrarsız sonuçlarla zirveden uzaklaşan Nazilli Belediyespor’da transfer hareketliliği başladı. Şampiyonluğu hedefleyen siyah beyazlılar, devre arasında takımı güçlendirmek için düğmeye bastı.

27 Kasım 2018 - 17:33 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-NAZİLLİ İlk yarının bitimine 3 maç kala Nazilli Belediyespor’da yönetim transfer için düğmeye bastı. Üst üste aldığı beraberliklerle şampiyonluk hedefinden uzaklaşmaya başlayan siyah beyazlılar, devre arasında kadrosunu güçlendirmek için kolları sıvadı. Yönetim, eksik görülen 4 bölgeye takviye yapmayı planlıyor.
ÖNCELİK ORTA SAHA VE STOPER
Sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu nedeniyle son haftalarda savunmada problem yaşayan Siyah İnciler, rotasyonu arttırmak amacıyla öncelikli hedefi stoper ve orta sahada 8 numarada görev yapabilecek bir oyuncu olarak belirledi.
YAVUZ’UN RAPORU BEKLENİYOR
Siyah beyazlıların, teknik direktör Ahmet Yavuz’un raporu doğrultusunda kanat ve santrfor ve sol bek mevkiine de takviye yapabileceği öğrenildi. Nazilli Belediyespor’un, bu doğrultuda bazı oyuncularla temas halinde olduğu bilgisine ulaşıldı.
GİDECEKLER VAR
Yönetimin, transferlere kadroda yer açmak için teknik heyetin raporuna göre performansından memnun kalmadığı bazı oyuncularla devre arasında yollarını ayırması bekleniyor.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam