NAZİLLİ’DE DİLLERE DESTAN DÜĞÜN

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in danışmanı Ali Çakmakçı ve Yasemin Şanal, görkemli bir düğün ile dünyaevine girdi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
NAZİLLİ’DE DİLLERE DESTAN DÜĞÜN
NAZİLLİ’DE DİLLERE DESTAN DÜĞÜN
+5
Haber albümü için resme tıklayın

Gülçin Elçin ve Gürkan Çakmakçı çiftinin oğlu Ali Çakmakçı ve Ayşe-Ahmet Şanal çiftinin kızı Yasemin Şanal, Nazilli Sanayi Sitesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen düğün töreni ile mutluluğa “evet” dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in danışmanlığını yapan Ali Çakmacı, destansı bir düğünle Yasemin Şanal ile hayatını birleştirdi. Çakmacı’nın düğünü, Cumhur İttifakı siyasetçilerini buluşturdu.

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Osman Selçuk Aldemir, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, MHP İlçe Başkanı Hasan Eren, çifti mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Pasta kesimi ve Zeybek gösterisi ile başlayan düğünde mutlu çift büyük alkış topladı. Görkemli bir düğüne tanıklık eden davetliler takı töreninin ardından çalan şarkılarla gönüllerince eğlendi.

06 May 2022 - 22:47 - Magazin

Mahreç  Mustafa Çelik