Aydınlı sporcudan destek çağrısı

2022 Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde, Söke’nin ilk Türkiye Şampiyonu olan Alpay Eğrikanat destek çağrısı yaptı.

Büyütmek için resme tıklayın

Antalya’da düzenlenen 022 Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri’ne katılan Aydınlı sporcu Alpay Eğrikanat büyük başarıya imza attı. Türkiye şampiyonu olan Eğrikanat Söke’ye ilk defa bu gururu yaşattı.
Eylül ayındaki dünya seçmelerine hazırlanmak isteyen 23 yaşındaki başarılı sporcu destek çağrısında bulundu. Eğrikanat, “Aynı zamanda arkamızdan gelen genç nesile de bir Aydınlı olarak örnek olabilmek için tekrar yarış hazırlığı yapmak istiyorum ancak bunu tek başına yapması zor olduğu için sponsorluk ve destekler bekliyorum. Eylül ayındaki dünya seçmelerinin ardından Kasım ayında Romanya Muscle Fest yarışmalarında Aydın’ı temsil etmek için hazırlığa başlamam gerekiyor ama destek bulamadığım için şuan hazırlıklara başlayamadım. En geç 1 hafta içinde gerekli destekler bulup hazırlık sürecimi başlatmam gerekiyor. Bunun için Aydınlılardan destek bekliyorum” ifadelerini kullandı.

(İHA)

28 Haz 2022 - 13:43 - Spor