Altınkumspor sezona hazırlanıyor

Altınkumspor Başkanı Özgür Makasçıoğlu ve kulüp yöneticileri Didimli basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.

Kemal Etleç
Kemal Etleç Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Altınkumspor Başkanı Özgür Makasçıoğlu ve kulüp yöneticileri Didimli gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.
Kulüp olarak geçen yıl bekledikleri başarıyı elde edemediklerini söyleyen Makasçıoğlu, “Geçen yıl 298 bin TL bir bütçemiz oldu ama başarı gelmedi. Genel kuruldan öncede neden başarısız olduğumuzla ilgili birçok dedikoduyu önlemek adına bir açıklama yaptık ve bu sesler kesildi. Şimdi ise yeni yönetim kurulumuzla neleri yapabiliriz, altyapıdan nasıl futbolcu kazanabiliriz ve başarı nasıl gelir ona ele aldık. Bu sezon Didim’in kendi futbolcularıyla mücadele etmeyi planlıyoruz. Didimspor bu sezon ligde yok; Yenihisarspor ise geçen yıl katılmamıştı; bu yıl da olmayacak gibi… Biz bu noktada belirlediğimiz plan dahilinde çalışmalar yapacağız” dedi.

“AĞUSTOS’UN İKİNCİ HAFTASI SEZONU AÇACAĞIZ”
Özgür Makasçıoğlu yeni antrenör için birkaç kişiyle görüştüklerini ifade ederek, “Takımı oluşturma noktasında gayretlerimiz var. Eylülün ikinci haftası sezon başlayacak. Ağustos ayı ortalarına kadar takımı oluşturma ve sezonu açmak istiyoruz. Bu anlamda görüşmeler yapacağız” şeklinde konuştu.

“SPONSOR GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR”
Kulübe sponsor kazandırmak için görüşmeler yaptıklarını ifade eden Makasçıoğlu, 2-3 firma olduğunu kısa sürede bunun da netleşeceğini söyledi.
Yeni yönetim kurulunu tanıtan Makasçıoğlu, “Genel kurulumuzu yaparak yeni bir yönetim kurulu oluşturduk. Eski yönetimimizden Delil Salgut arkadaşımız bizimle; diğer arkadaşlarımız yeni isimler. Bu anlamda Delil Salgut ve Aytekin İren as başkan, Emin Ayyıldız İdari işlerde sorumlu başkan yardımcısı, Serkan Kaptan Mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı, Yemen Baran Futbol şube sorumlusu oldu. Yönetim kurulu üyelerimizden Samet Temiz sosyal sorumluluk, Nazım Saygın ve Serkan Gümüşsuyu ise altyapıdan sorumlu olarak görev alacaklar. Denetleme kurulumuzda ise Murat Hasan Garip, Salih Arısoy ve Serhat Gülen görev aldı. ASKF kulüp delegeleri olarak Memduh Sungur, Ömür Makasçıoğlu ve Süleyman Başboğar görev yapacak” dedi.

27 Tem 2022 - 12:43 - Spor

Mahreç  Kemal Etleç