NAZİLLİ UMUT VERİYOR

Nazilli Belediyespor teknik direktörü Taner Öcal, 4-1’lik Turgutluspor galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada “İlerisi için iyi sinyaller veriyoruz” dedi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

İlk provasında Turgutluspor’u 4-1 mağlup eden Nazilli Belediyespor, oynadığı futbolla taraftarlara lig için umut verdi. Siyah İnciler’de teknik direktör Taner Öcal, müsabakayı değerlendirdi.

“İYİ SİNYALLER VERİYORUZ”

Taner Öcal, ilk maçta gelecek için olumlu sinyaller aldıklarını söyledi. Düşündükleri oyun planını yavaş yavaş sahaya yansıttıklarını ifade eden deneyimli çalıştırıcı, “10 gündür çalışıyoruz. Genelde kuvvet ve güç yükledik. Taktiğe de yavaş yavaş başlıyoruz. Dün 2 ayrı on bir çıkardık ve ileriye doğru çok güzel sinyaller verdik takım olarak. Eksiklerimiz var onları da tamamlarsak iyi bir takım olacağız. 6-7 tane yetenekli oyuncumuz var. Bu isimler forma savaşına girecek ve bu da takımı yukarıya çekecek. Hamlelerimiz de iyi oldu. Hücum oyununda bu isimler çok etkili olacak. Oyun felsefemizi uygulamaya çalıştılar. Önde basacağız demiştik ve yapmaya çalıştılar. 2 takım ayrı ayrı olunca taktiksel anlamda sorunlarımız oldu” dedi.
İyi bir aile olma yönünde yol katettiklerini vurgulayan teknik patron Taner Öcal, tüm öğrencilerinin düzgün, işini seven ve çalışkan isimler olduğunu söyledi.

2 TRANSFER DAHA KAPIDA

Diğer taraftan forvet ve stoper transferleri için yönetimin çalışmasının devam ettiğini söyleyen Taner Öcal, “Fethiye, Denizli ve Göztepe maçlarının ardından yönetime raporumu sunacağım. Nerede eksik olduğunu herkes görüyor. Bizim verdiğimiz isimler ve kendi oyuncuları da var. Yönetim görüşmeleri yapıyor. Transfer komitesiyle birlikte ortak çalışarak güzel bir şey yapacağız. Şuanda isim vermem mümkün değil” diye konuştu.

28 Tem 2022 - 15:22 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik